top of page
dzn115820058200 (2).png

Робота психолога з батьками: психологічна підтримка, консультування та корекція

У сучасних умовах, пов’язаних із війною, виникає нагальна потреба у проведенні соціально-педагогічної і психологічної просвітницької діяльності, інформуванні усіх учасників освітнього процесу з питань збереження їхнього соціального благополуччя і психічного здоров’я.

Далі...  Лист ІМЗО від 08.08.2024 №21/08-1233 “Про методичні рекомендації «Пріоритетні напрями роботи психологічної служби в системі освіти України у 2024/2025 навчальному році»”

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram
dzn115820058200 (3).png

СЕРІЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ МАТЕРІАЛІВ “ПСИХОЛОГІЧНА ТУРБОТА СВІТЛАНИ РОЙЗ” 

Турбуючись про дітей, які страждають від наслідків війни в Україні, Міністерство освіти і науки у співпраці з дитячим психологом підготувало серію інформаційних матеріалів «Психологічна турбота від Світлани Ройз».

Під час військових дій діти є однією з найбільш вразливих категорій і потребують психологічної підтримки. На допомогу батькам та вчителям створено відеоінструкції та інфографіки, які містять рекомендації та практичні поради для батьків.

Серія відео матеріалів:https://www.youtube.com/playlist?list=PLFVSJgZgf7h8rXg9TTyevxZkdfxAQXodS

​РЕЛАКСАЦІЯ  ДЛЯ  БАТЬКІВ ТА ДІТЕЙ. 

​Прості поради для батьків, а також конкретні активності й ігри допоможуть вам заспокоїти дитину, контролювати її емоції та посилити відчуття захищеності..за підтримки ЮНІСЕФ .

Як ПІДГОТУВАТИ дитину до надзвичайних ситуацій

​https://drive.google.com/file/d/1dTIM8K5lOQMOKwHa3bpHxI4LxeA9zNq5/view

ДОМАШНЯ ЛОГОПЕДІЯ: 30 вправ для розвитку дитячого мовлення.

Якщо вашій дитині вже 5 років, а вона до цих пір не вимовляє чітко деякі звуки, вони спотворюються або змащуються, — вам обов’язково варто ходити на заняття до логопеда (він поставить звуки). Займатися ж з дитиною вдома самостійно при «мовної каші» можна з 3-4 років. Тоді, можливо, і логопед вам не знадобиться. А після 6 років виправити вимову — вже буде набагато складніше.

Для уроків в домашніх умовах вам знадобиться дзеркало, ігровий настрій і бажання дитини займатися. Мовні тренування проводять 1-2 рази на день. Тривалість одного заняття — від п’яти до двадцяти хвилин. На перших порах беріть саму вправу. Щотижня або кожні три дні вчіть нову. Освоєну в попередні дні вправу повторюйте.

Все це — базові вправи артикуляційної школи.....

dzn115820058200 (3).png

Корисні покликання .Фахівцям та батькам на замітку:

Шепетівський ІРЦ   https://sites.google.com

  • Коли потрібен логопед - http://kyiv-oblosvita.gov.ua/index.php?mode=pmpk&file=log_b

  • Як підготувати дитину до навчання читання і письма - http://kyiv-oblosvita.gov.ua/index.php?mode=vystup&file=por_ch_p

  • Поради логопеда - http://kyiv-oblosvita.gov.ua/index.php?mode=pmpk&file=por_log

  • "Єдність дітей” - http://www.kidsunity.org/ - портал для дітей з обмеженими можливостями та їхнії батьків. Містить статті та книги з проблем виховання, навчання реабілітації дітей з обмеженими можливостями.

  • "Особливе дитинство” - http://www.osoboedetstvo.ru/ - сайт присвячений проблемам дітей з особливими потребами. Розділи: права, книги, історії дітей, форум.

  • "Дефектолог” - http://www.defectolog.ru - сайт для батьків, які хочуть знати більше про розвиток своєї дитини. На сайті можна дізнатися про вікові норми розвитку дитини до 7 років, знайти рекомендації дефектолога, логопеда, психолога з багатьох питань, ознайомитися з розвивальними іграми, поспілкуватися на форумі.

  • "Дорога в світ” http://www.dorogavmir.ru/ - сайт міжрегіональної суспільної організації допомоги дітям з особливостями психомовленнєвого розвитку та їх сім’ям.

bottom of page