Пріоритетні напрямки
Завдання на новий 2024/2025 навчальний рік
Сьогодні як ніколи гостро стоїть питання поліпшення якості освіти, тож актуальною є проблема підвищення пізнавальної активності дітей, що є запорукою успішного й свідомого засвоєння знань, як зацікавити дитину, викликати в неї бажання вчитися, пізнавати, замислюватися, робити висновки, тому педагогічний колектив закладу у 2024/2025 навчальному році буде продовжувати працювати над проблемою «Розвиток творчої індивідуальності дошкільника». Окреслений напрямок роботи вимагає акцентувати увагу на якості педагогічних кадрів. Тому визначено єдину методичну тему:« «Постійне підвищення рівня професійної майстерності і інноваційної культури кожного педагога, формування цілісної, національно свідомої, творчої, життєво компетентної особистості в умовах інноваційного розвитку дошкільної освіти».
Керуючись чинними нормативно-правовими документами щодо організації діяльності в закладах дошкільної освіти , враховуючи аналіз роботи закладу у 2023-2024 н.р., досягнення, недоліки в роботі та перспективу розвитку, педагогічний колектив визначає такі пріоритетні завдання на 2024 – 2025 навчальний рік:
1. Спрямувати діяльність педагогічного колективу на підвищення рівня мовної компетентності всіх учасників освітнього процесу засобами інноваційних методів роботи.
2. Створення необхідних умов для забезпечення безпечного, комфортного, інклюзивного середовища в ЗДО для всіх учасників освітнього процесу.
3. Продовжити роботу з виховання у дітей патріотичних почуттів шляхом формування позитивно-ціннісного ставлення до національної культури та традицій рідного краю.
4. Проведення самооцінювання діяльності закладу дошкільної освіти за напрямом «Освітнє середовище закладу дошкільної освіти».
Завдання на літньо-оздоровчий період
1.Створення оптимальних умов для зміцнення здоров’я вихованців, збереження їх життя в умовах воєнного стану в Україні та подальшого формування життєвої компетентності шляхом упровадження сучасних здоров’язбережувальних та здоров’яформувальних освітніх технологій.
2. Створення природнього освітнього середовища для організації освітньої та охдоровчої діяльності дітей влітку.
3. Підвищення ефективності освітньої роботи з питань цивільного захисту (особистої безпеки) та безпеки життєдіяльності дітей.
4. Збагачення практичного досвіду дітей через залучення до різних специфічних видів дитячої діяльності: ігрової, рухової, пізнавальної, художньої, комунікативно-мовленнєвої, пошуково-дослідницької, трудової тощо.